Formularz rejestracyjny dla Partnera eCommerce

W związku z nowelizacją ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami każdy Partner przystępujący do współpracy w Programie mRaty od 22 lipca 2017 roku zobowiązany jest spełnić wymogi uprawniające do wykonywania czynności związanych z działalnością pośrednictwa kredytu konsumenckiego w rozumieniu ustawy z dnia 12 maja 2011 o kredycie konsumenckim.

Nowelizacja ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim zobowiązuje przedsiębiorców, prowadzących działalność pośrednictwa kredytu konsumenckiego do uzyskania wpisu Rejestru Pośredników Kredytowych KNF.

Szczegołówe informacje o możliwości uzyskania wpisu do Rejestru Pośredników konsumenckiego KNF znajdują się pod adresem: https://knf.gov.pl/dla_rynku/posrednictwo_finansowe/rynek_posrednikow_kredytowychPola pogrubione i oznaczone gwiazdką są wymagane.

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza prosimy o przygotowanie:

  • NIP firmy
  • numer rachunku, na który będzie przelewana płatność za uruchomione kredyty
Pobierz dane z Facebooka
tip

tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
* Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych IPA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Zachodnia 70 (90-403), numer KRS: 0000434709 w celu realizacji uczestnictwa w Programie Partnerskim mBanku (w tym weryfikacji danych wymaganych do ustalenia przysługującego wynagrodzenia), realizacji postanowień umowy partnerskiej, otrzymywania materiałów marketingowych oraz informacji o promocjach usług oferowanych przez mBank S.A. w tym również drogą kanałów elektronicznych i telefonicznie, realizacji procedury reklamacyjnej, realizacji zapytań ofertowo-informacyjnych oraz realizacji procedur rozliczeniowo-księgowych.
Podaje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałam(-em) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem Programu Partnerskiego i akceptuję jego warunki.