Formularz rejestracyjny dla Partnera eCommerce

W związku z nowelizacją ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami każdy Partner przystępujący do współpracy w Programie mRaty od 22 lipca 2017 roku zobowiązany jest spełnić wymogi uprawniające do wykonywania czynności związanych z działalnością pośrednictwa kredytu konsumenckiego w rozumieniu ustawy z dnia 12 maja 2011 o kredycie konsumenckim.

Nowelizacja ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim zobowiązuje przedsiębiorców, prowadzących działalność pośrednictwa kredytu konsumenckiego do uzyskania wpisu Rejestru Pośredników Kredytowych KNF.

Szczegołówe informacje o możliwości uzyskania wpisu do Rejestru Pośredników konsumenckiego KNF znajdują się pod adresem: https://knf.gov.pl/dla_rynku/posrednictwo_finansowe/rynek_posrednikow_kredytowychPola pogrubione i oznaczone gwiazdką są wymagane.

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza prosimy o przygotowanie:

  • NIP firmy
  • numer rachunku, na który będzie przelewana płatność za uruchomione kredyty
Pobierz dane z Facebooka
tip

tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
tip
* Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Programu dla celów prowadzenia Programu Partnerskiego
             zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r.

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem Programu Partnerskiego i akceptuję jego warunki.