Jak to działa?

Dołącz do nas i zacznij zarabiać!

 
 
 

Jak działają Programy Partnerskie

Programy partnerskie są coraz bardziej popularnym narzędziem dla właścicieli serwisów internetowych, blogów oraz użytkowników serwisów społecznościowych, umożliwiającym zarabianie w internecie.

 

 1. Partnerzy po rejestracji w Programie otrzymują gotowe narzędzia do promowania oferty mBanku. Wystarczy umieścić materiały na stronie www, blogu lub profilu Facebook i już można zacząć zarabiać na sprzedaży produktów bankowych poprzez te materiały.

   

 2. Jeżeli użytkownik Twojej strony wykona akcję - kliknie w reklamę i złoży wniosek, a następnie ten wniosek zostanie potwierdzony przez mBank - Ty otrzymasz wynagrodzenie.

   

 3. Dodatkowo każda taka akcja użytkownika Twojej strony będzie widoczna w rozbudowanych statystykach dostępnych po zalogowaniu w Twoim koncie Partnera. Zobaczysz nie tylko liczbę złożonych i potwierdzonych wniosków, ale również ilu użytkowników zobaczyło i kliknęło w wyświetlaną przez Ciebie reklamę.

   

 

Uczestnictwo w Programie
Partnerskim mBanku jest bezpłatne

Darmowy dostęp do materiałów promocyjnych i statystyk

Rejestrując się w Programie Partnerskim mBanku otrzymujesz dostęp do konta Partnera, w którym znajdziesz:

 • darmowe materiały promocyjne (banery, linki, boksy reklamowe, aplikacja do publikacji wpisów na Facebook i inne)
 • darmowe statystyki zamieszczonych przez Ciebie materiałów promocyjnych (wyświetlenia, kliknięcia, złożone i potwierdzone wnioski)

Im wyższe jest Twoje zaangażowanie,
tym wyższe są Twoje zarobki

W Programie Partnerskim mBanku nie ma żadnych ograniczeń, a to ile zarobisz zależy od Ciebie!

 

Dlaczego warto?

 • Zgłoś swoją stronę www, bloga lub profil na Facebooku i zobacz co możesz zyskać:

  • wykorzystasz potencjał serwisu, który posiadasz i dzięki niemu zaczniesz zarabiać - zobacz Tabelę Prowizji
  • zyskasz możliwość wygenerowania dodatkowych comiesięcznych dochodów - najwyższa miesięczna prowizja Partnera wyniosła prawie 80 tys. zł
  • zyskasz możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w organizowanych konkursach sprzedażowych
  • zyskasz możliwość otrzymania dodatkowych bonusów finansowych w organizowanych akcjach specjalnych
  • będziesz działać w Programie Partnerskim, który istnieje od ponad 10 lat i zrzesza prawie 8 tys. zadowolonych Partnerów
  • zyskasz możliwość promowania oferty mBanku - od 14 lat lidera bankowości elektronicznej w Polsce.
Zarejestruj się!

Tylko 3 proste kroki, aby zacząć zarabiać!

Zarejestruj się w Programie Partnerskim!

Posiadasz stronę internetową, bloga lub masz profil na Facebooku? Dołącz do pierwszego bankowego Programu Partnerskiego!

 

Rejestracja oraz uczestnictwo w Programie są bezpłatne! Będziesz mieć możliwość zarządzania i kontroli działań promocyjnych za pośrednictwem bezpłatnego panelu dostępnego on-line.

 

Program istnieje od 2005 roku i zaufało nam już prawie 8 tys. zadowolonych Partnerów.

Promuj!

Tylko 3 proste kroki, aby zacząć zarabiać!

Promuj ofertę mBanku!

Wykorzystaj darmowe materiały promocyjne. Jeżeli umieścisz je na swoim serwisie za pomocą kodów, nie musisz ich akutualizować.

Sprawdzaj statystyki zamieszczonych materiałów za pomocą darmowego systemu trackingowego.

 

W Programie Partnerskim mBanku jest największy wybór materiałów udostępnionych Partnerom oraz szeroki zakres funkcjonalności!

mBank posiada bogatą i atrakcyjną ofertę produktową, która była wielokrotnie nagradzana, a wielu klientów skorzystało z naszej oferty za pośrednictwem witryn internetowych naszych Partnerów.

Zarabiaj!

Tylko 3 proste kroki, aby zacząć zarabiać!

Zarabiaj na swoim serwisie internetowym!

Za każdy wniosek złożony za pośrednictwem Twojej strony www, bloga lub Twojego profilu na Facebooku i potwierdzony przez mBank otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Przystępując do Programu Partnerskiego mBanku możesz osiągnąć nieograniczone zyski - najwyższa miesięczna prowizja Partnera wyniosła ponad 79 tys. zł

Wielu Partnerów oprócz prowizji otrzymało również nagrody w naszych konkursach oraz bonusy pieniężne za wysokie wyniki sprzedażowe.