Twoja karta wygląda tak, jak chcesz

Unikatowa karta do Twojego pierwszego konta bankowego - sam możesz decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie. Płatności kartą nic nie kosztują, a środki możesz wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

 
Zobacz, co masz za 0 zł

 

Masz 13-20 lat

Masz 21-24 lat

Masz 25 lat lub więcej

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0

0

0 
przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu lub opłata 5 zł

Miesięczna opłata za kartę

0

0
jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł
0 
jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł

Przelewy internetowe

0

0
0

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0

0
przy wypłacie min. 50 zł albo opłata 1,30 zł
0 
przy wypłacie min. 100 zł albo opłata 1,30 zł

Otwórz eKonto m w promocji, odkładaj i zyskaj 120 zł od mBanku

w dniach od 28.08.2018 do 28.11.2018

w 1, 2 i 3 miesiącu

  • wykonaj min. 5 transakcji kartą w każdym z trzech miesięcy
  • załóż aktywny cel oszczędnościowy
  • odłóż min. 10 zł na koniec 1, 2 i 3 miesiąca

za spełnienie warunków

Do promocji można przystąpić od 28.08.2018 r. do 28.11.2018 r. Promocja trwa od 28.08.2018 r. do 30.04.2019 r. Szczegóły w regulaminie

Wiemy, że Twoje plany są wielkie, a gotówki często za mało.
Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Płać kartą, zamiast gotówką, a my pomożemy Ci odkładać drobne kwoty

Najczęściej zadawane pytania

Jak to zrobić? Załóż własny cel przy składaniu wniosku o otwarcie konta bądź później w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej. Nazwij swoje marzenia, określ kwoty, których potrzebujesz do ich realizacji i łatwiej odkładaj pieniądze.

To, co zobaczysz poniżej to informacje natury prawnej, czyli wszystkie szczegóły, które dotyczą tej oferty.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

To nie jest oferta. Promocja „Karta i odkładanie w Twoim stylu – edycja II” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 28.08.2018 r. do 28.11.2018 r. złożą promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto m (dalej konto promocyjne) oraz zawrą z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków wraz z wnioskiem o wydajnie debetowej karty płatniczej. Spełniając powyższe warunki, Uczestnik Promocji może otrzymać premię w wysokości 40 zł w kolejnych 3 miesiącach od założenia konta promocyjnego, jeśli w każdym z miesięcy wykona min. 5 płatności kartą i będzie posiadał aktywny cel oszczędnościowy za który uznaje się rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca wynosi przynajmniej 10 zł. Łączna wartość premii wynosi maksymalnie 120 zł. Promocja obowiązuje od 28.08.2018 r. do 30.04.2019 r. Opłaty za rachunek, kartę i rachunek oszczędnościowy określa Taryfa opłat i prowizji. Szczegółowe zasady przyznania i wypłaty premii 120 zł zostały opisane w Regulaminie Promocji „Karta i odkładanie w Twoim stylu – edycja II” zamieszczonym na stronie https://www.mbank.pl/karta-i-odkladanie

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 21 lat wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji z miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową Visa Me do konta wynosi 4 zł. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.


Opłata za prowadzenie konta dla osób od 25 lat wynosi 0 zł pod warunkiem wpływu min. 1000 zł na miesiąc. W przypadku nie spełnienia warunku, opłata wynosi 5 zł.

Odkładanie drobnych kwot z pomocą usługi Moje cele możliwe jest tylko w przypadku posiadania konta w mBanku.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. dostępnych na https://www.mbank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w systemie transakcyjnym mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 760 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje na portalu Facebook oraz Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku. Powyższe dokumenty są dostępne na www.mBank.pl/mOkazje.

1Opłata za wypłaty gotówki kartą z bankomatów dla osób w wieku od 21 do 24 lat wynosi 1,30 zł przy wypłatach poniżej 50 zł.

Opłata za wypłaty gotówki kartą z bankomatów dla osób w wieku powyżej 24 lat wynosi 1,30 zł przy wypłatach poniżej 100 zł.

 

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.