Otwórz eKonto i odbierz nawet 100 zł premii.
A ponadto:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
  • 0 zł za wypłaty w PLN z ponad 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
  • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (transakcje na kwotę min. 100 zł miesięcznie)
  • wygodne przelewy na telefon i Facebook’a
  • szybki dostęp do środków zgromadzonych na koncie poprzez wygodny i intuicyjny System Transakcyjny
  • całodobowa opieka Eksperta Online

Jeśli prowadzisz firmę sprawdź ofertę kont firmowych w mBanku


Regulamin Promocji Rachunek z Premią
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja „Rachunek z premią 100 zł” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie 24.11-31.12.2014 r. spełnią warunki uczestnictwa w Promocji oraz uzyskania premii określone w Regulaminie Promocji „Rachunek z premią 100 zł” dostępnym na stronie www.mbank.pl/regulaminy/Rachunek-z-premia-100-zl.pdf.
Warunkiem uczestnictwa w promocji, jest zawarcie z Bankiem umowy o prowadzenie rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego eKonto wraz z debetową kartą płatniczą do tego rachunku za pośrednictwem partnerów Bankier.pl, Money.pl, Novem, Comperia, Online Media Group i Polskiej Grupy Finansowej oraz serwisów należących do programu partnerskiego mBanku,”
Aby otrzymać premię w postaci zwrotu na eKonto kwoty 50 zł w pierwszym miesiącu, następującym po miesiącu, w którym zawarto umowę o prowadzenie rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego eKonto, Uczestnik Promocji powinien spełnić w danym miesiącu kalendarzowym następujące warunki: - zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 500 zł - dokonać i rozliczyć płatności kartą w danym miesiącu kalendarzowym, na łączną kwotę minimum 250 zł., - nie anulować transakcji kartą do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana. Aby otrzymać premię w postaci zwrotu na eKONTO kwoty 50 zł w drugim miesiącu, następującym po miesiącu, w którym zawarto Umowę, Uczestnik Promocji powinien spełnić w danym miesiącu kalendarzowym następujące warunki: - zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000 zł. - dokonać i rozliczyć płatności kartą mowa w danym miesiącu kalendarzowym, na łączną kwotę minimum 250 zł., - nie anulować transakcji kartą do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana. Maksymalna wartość premii w ramach promocji wynosi 100 zł.