mBiznes konto firmowe Start to również:

 •  

  0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZW BK S.A.*

 •  

  0 zł za wpłaty gotówki w 2225 wpłatomatach

 •  

  0 zł za kartę do konta bankowego3

 •  

  pełna kontrola nad finansami firmy przez wygodną aplikację mobilną i serwis transakcyjny

 •  

  dostęp do sieci placówek

 •  

  całodobowa pomoc eksperta online lub mLinii

Po upływie 12 miesięcy Twoje firmowe konto bankowe zostanie przekształcony w mBiznes konto Komfort. Chyba, że sam zdecydujesz w jakie mBiznes konto przekształcisz swój dotychczasowy rachunek firmowy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

1. Rachunek mBiznes konto start dostępny jest dla klientów, którzy nie posiadają rachunku bieżącego w mBanku. Posiadaczem mogą być wyłączenie firmy, które otworzyły rachunek w ciągu 12 miesięcy od zarejestrowania działalności. Rachunek po 12 miesiącach od dnia otwarcia przekształca się w mBiznes konto komfort, którego prowadzenie kosztuje 25 zł miesięcznie.

3. Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 200 zł, za kartę pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 5,00 zł. Opłata pobierana jest od kart wydanych, w tym kart wydanych a nieaktywowanych przez użytkownika karty.

* Od 1 lutego 2017 r. w sieci mBank, Euronet, BZ WBK S.A. oraz Planet Cash: wypłaty kartą debetową 100 złotych i więcej pozostają bezpłatne, w przypadku wypłat poniżej 100 zł prowizja wyniesie 1,30 zł od każdej wypłaty. Sprawdź, jakie zmiany mogą Ciebie dotyczyć.