Otwórz eKonto Standard, przelewaj wynagrodzenie na nowy rachunek i zyskaj nawet do 200 zł premii.

w dniach od 03.12.2018 r. do
28.02.2019 r.

na swój nowy rachunek

trafi na Twój nowy rachunek przez kolejne 4 miesiące

Otwórz eKonto Standard, a:

  • Otrzymasz 20 zł jeżeli w miesiącu w którym otworzysz eKonto promocyjne zawrzesz umowę i złożysz wniosek o przeniesienie wynagrodzenia (miesiąc 0).  Zwrot otrzymasz w miesiącu następnym po miesiącu, w który  otwarto eKonto promocyjne (miesiąc 1)
  • W miesiącu 2 otrzymasz 80 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 1
  • W miesiącu 3 otrzymasz 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 2
  • W miesiącu 4 otrzymasz 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 3

Łączna wartość Premii w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 200 zł. Jeżeli zmienisz rachunek eKonto z taryfą standard na inny rachunek z oferty mBanku lub na rachunek wspólny warunki promocyjne wygasną.

Do promocji można przystąpić od 03.12.2018 r. do 28.02.2019 r. Okres, w którym promocja obowiązuje: 03.12.2018 r. do 30.09.2019 r. 
Szczegóły w regulaminie

 

 Polecaj mBank i zyskaj do 150 zł  

 Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i polecaj mBank znajomym.

Im więcej poleceń tym wyższa premia

Sprawdź szczegóły

Jak założyć eKonto Standard w promocji?  Otwórz eKonto przez internet i ...

To nie jest oferta. Promocja „Premia z mBankiem za wynagrodzenie�� obowiązuje od 03.12.2018 r. do 30.09.2018. Do Promocji można przystąpić od 03.12.2018 do 28.02.2019 r. Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 03.12.2018 r. do 28.02.2019 r.: złożą poprzez dedykowaną stronę wskazaną w Regulaminie Promocji promocyjny wniosek o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy eKonto z taryfą standard (eKonto promocyjne). Do tego złożą wniosek o wydanie karty debetowej (karta promocyjna); zawrą z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych (Umowa); złożą wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek bankowy w mBanku przez mLiniię lub w serwisie transakcyjnym wchodząc w Pasaż – Rachunki - Przelew wynagrodzenia.

Nagrodą w Promocji jest Premia w wysokości do 200 zł. Uczestnik Promocji, który do 28.02.2019 r. spełnił ww. warunki uczestnictwa w Promocji otrzyma Premię zgodnie z zasadami wskazanymi w Regulaminie.

Premia zostanie wypłacona w czterech następujących po sobie miesiącach kalendarzowych, w postaci zwrotu na eKonto promocyjne Uczestnika Promocji najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik Promocji spełni warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki wskazane w § 6 ust. 2 tabelka).

Otrzymasz 20 zł jeżeli w miesiącu w którym otworzysz eKonto promocyjne zawrzesz umowę i złożysz wniosek o przeniesienie wynagrodzenia (miesiąc 0).  Zwrot otrzymasz w miesiącu następnym po miesiącu, w który  otwarto eKonto promocyjne (miesiąc 1).

W miesiącu 2 otrzymasz 80 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 1.

W miesiącu 3 otrzymasz 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 2.

W miesiącu 4 otrzymasz 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 3.

Łączna wartość Premii w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 200 zł. Jeżeli zmienisz rachunek eKonto z taryfą standard na inny rachunek z oferty mBanku lub na rachunek wspólny warunki promocyjne wygasną.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz uzyskania Premii są określone w Regulaminie Promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie”. Regulamin Promocji otrzymasz u operatorów mLinii, w placówkach mBanku oraz na stronie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-premia-z-mBankiem-za-wynagrodzenie-30-08-2019.pdf. Pozostałe szczegółowe informacje znajdziesz w: „Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.”, „Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.”, „Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A”, „Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.”, „Regulaminie promocji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej”.

Wszystkie dokumenty znajdują się na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne  i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta. 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczych objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

 

Program PolecamBank edycja 2/2018 trwa od 1.09.2018 r. do 28.02.2019 r.

Polega na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie pierwszego klienta lub 150 zł za polecenie drugiego i kolejnego klienta, który w dniu składania wniosku o rachunek osobisty eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji) klientowi, skończył 18 lat.

Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków: Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2018 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń, zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń, aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową). Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 dowolnych transakcji (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2018, który zamieściliśmy na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.